עתיד בטוח חוגגת "בר מצווה"

בערב סתווי נעים, התכנסנו חברי "עתיד בטוח" לחגוג את 13 השנים הראשונות של העמותה.

ביתם החם והמחבק של שרקה ורמי היה ממש אכסניה נפלאה לעמותה שהצניעות והעשייה עושים בה כאחד, האווירה היתה אינטימית של חברות וגאווה על העשייה המשותפת של שנים.

עצי הפרי בגינה הבריקו לאחר גשם יום אתמול שטף את כולם, הגינה היתה מוארת והבית היה "מזמין" לחגיגה צנועה ומיוחדת במינה.

מהמייסדים ובראשם מירה ואברהם חמו, דוד עברי ועד הדור הצעיר- רונן,  דפנה, אושרית, אילנה ובני זוגן שהביאו עמם רעננות ותחושה כל המשכיות – כולם טרחו, הכינו מטעמים, שילחו ברכות ומלוא הטנא של חיוכים וחיבורים של אמת על עשייה מבורכת בין כולם.

שרקה המארחת, הכינה מרקים טעימים להפליא וגם לא משה  מהמצלמה שכנראה חוברה לה ליד כבר מזה שנים וצילמה את האירוע ללא הפסקה.  רמי "דאג" לרווחת כולנו ונהנינו מאד מהכיבוד המגוון פרי עמלם של כל החברים שהיה בשפע על השולחן.

נסים שעסוק בבחירות המוניציפאליות שלח ברכה חמה וצלם מיוחד שינציח אותנו על מגנטים.

הנחה את הערב ברוח נעימה, קלילה ומכבדת חיים דויטשמן ולא זו בלבד, אלא שעל שולחן ה"מתוקים" הונחו, פרי ידיו המוכשרות כל כך, שפע של עוגות שלא ידעת במה לבחור הן בטעם  והן ביופי.

תעודה של הכרת תודה נמסרה לאברהם בן שושן על תרומתו לעמותה.

חגגנו בסיפוק רב 13 שנים של עשייה בהן הגענו לכ-60  בתי ספר מדי שנה ברחבי כל הארץ; ולמעלה מ-1000 תלמידים בקבוצות ה"מנהיגות הצעירה".   ועוד ידינו נטויות!!!

בשקט, בהתנדבות מלאה והמון רצון טוב נמשיך לפעול למנוע אלימות בקרב הנוער, תוך הפעלת הנוער עצמו, ונביא לאווירה של חברות, של צוותא, ושל רוגע שכל כך אפיינו את המפגש הזה.