מנהיגות צעירה – בת ים

  • התחלת פעילות: 2015, שנה"ל תשע"ו.
  • אופי והיקפי הפעילות: התוכנית מפעילה 5 נבחרות בחמישה בתי ספר: אורט מלטון, אורט רמת יוסף, רמות, יד מרדכי (יסודי) ויגאל אלון (יסודי).
  • מובילים מטעם עתיד בטוח: חיים דייטשמן, ד"ר אבי צפרוני. הרכזת: נועה בן נתנאל.
  • מידע נוסף:

  אפריל 2017 – פרוייקט מתחת לחושך מסתתר אור  

בית ספר דרכא

2017\01\04– יום הסברה על עתיד בטוח בפני סגל בית הספר

בבי"ס "דרכא"  התקיים בהובלת המנחה המהממת שלנו, שני עזרן, פגישה של מחנכות שכבת ח', יועצת בית הספר, רכזת השכבה, מנהלת החטיבה ומנהלת התיכון עם חברי הנבחרת של ״עתיד בטוח״. מעגל רחב של בעלי תפקידים מרכזיים בבית הספר, שלרכז אותו הוא לא עניין של מה בכך.

בפגישה הנבחרת ושני הראו את סרטון ההסברה של עתיד בטוח, המנהיגים הצעירים סיפרו על הפרויקטים שהם מתכננים לבצע במהלך המשך הפעילות ושיתפו בתוכן שהם עוברים במהלך המפגשים .

cof

14/04/2016 – פגישה בבת ים עם סגנית ראש העיר הגב' אסתר פירון

במסגרת הפעילות של "עתיד בטוח" בבת ים, המפעילה 5 נבחרות של מנהיגים צעירים הפועלים כשגרירים למניעת אלימות ובריונות ברשת, נערכה פגישה עם הגב' אסתר פירון, סגנית ראש העיר והממונה על תיק החינוך.

בתמונה: מר חיים דייטשמן, הגב' אסתר פירון, והגב' מירה פרידמן חמו

      פגישה עם אסתר פירון

נבחרת המנהיגות של יגאל אלון ( כיתות ו') ארגנו פעילות לצעירים משכבות ד'-ו'  בנושא סטיגמות ואלימות ברשת.

הנבחרת אף התחלקה לוועדות: צילום, פרסום, תכנון, בניית ההפעלות עצמן, והעברת דיונים.

בביה"ס "יד מרדכי" הנבחרת עובדת בימים אלו על הפרויקט המרכזי בנושא של אלימות מילולית, לפי שיטת הרמזור: עצור, חשוב, אמור.  בית הספר כולו החל לפעול בנושא דרך הנפקת סימניות לספרים בצורת רמזור המציג את עקרונות השיטה וסטיקרים עם משפטים שהגתה הנבחרת, שיודבקו ברחבי בית הספר.

המנהיגים הצעירים מתוכננים לעבור בשבועות הקרובים בין כיתות בית הספר ( שכבה ד')  ובבתי ספר נוספים בבת ים לשגרר את המסר "ילדי בית ים שומרים על לשון נקייה".