חברי עתיד בטוח כותבים על זה

עיטורי כבוד מטעם יו"ר הנהלת אומץ ,אזרחים למען מנהל תקין וצדק חברתי ומשפטי

atid-batuah-website-17-06-15האתר המשודרג של “עתיד בטוח” הוצג בפני חברי הועד המנהל של העמותה בישיבת הועד ביום 17 ביוני 2015.
במהלך הישיבה הוענקו תעודות הערכה לשחר דקל ולשרה גוטר דודזון על פועלם בהתנדבות בשדרוג האתר ובטיפול בו באורח שוטף.

קרא עוד

 

 

 

בטקס מכובד ומרשים להענקת אותות ועיטורים לאנשי מופת בספורט הישראלי קיבל אברהם חמו, יקיר מחמו - קאסם 2ייסד ויו"ר מנהיגות צעירה ב"עתיד בטוח" עיטור כבוד ע"ש חיים סיל ז"ל על מאבקו  באלימות ובגזענות.

בנימוקים להענקת עיטור הכבוד נאמר: "על תרומתו הרבה והמתמדת לחברה הישראלית בכלל ולנוער בפרט במאבק בלתי מתפשר באלימות ובגזענות במגרשי הספורט וביציעים זוכה אברהם חמו לעיטור כבוד מטעם יו"ר הנהלת אומץ"

קרא עוד

 

 

דברי יו"ר כבוד של "עתיד בטוח" אלוף (מיל) דוד עברי לאסיפה הכללית יולי 2013

ivri
עקב מחויבותי לפעילות ציבורית אחרת, נבצר ממני להשתתף עמכם באסיפה השנתית הזו. חבל, אך מספר מילים כתובות אני מקווה שיהוו פיצוי נאות. הפעילות של "עתיד בטוח" חובקת את רחבי הארץ. ההצלחה היא מרובה בעצם הביקוש שהולך וגדל.
הפעילות בהתנדבות שנעשית במסירות, אחריות ועם נשימה לטווח ארוך, מעוררת כבוד רב והערכה מרובה.
קרא עוד

 

 

 

 

 

הענקת אות פאול האריס של תנועת הרוטרי לאלוף (מיל) דוד עברי

ivriאלוף (מיל) דוד עברי מכהן, בין יתר תפקידיו הבכירים במשק הישראלי, כיו"ר כבוד של עמותת "עתיד בטוח" – המועצה הציבורית למניעת אלימות, אשר הוקמה בשנת 2005 על-רקע התגברות משמעותית בתדירותן וחומרתן של תופעות האלימות וההתנהגויות המסוכנות בקרב ילדים ובני נוער ובמטרה למנוע התנהגויות אלו.

קרא עוד

 

 

 

 

 

אלימות בקרב ילדים – מה הלאה?

miraמאת: מירה פרידמן חמו, יו"ר עמותת עתיד בטוח

צפינו בדקות האחרונות בתוכנית הדוקומנטרית "הסיפור" של צופית גרנט בערוץ 2 – על מקרי אלימות קשים והתעללות של ילדים בחבריהם, כולל ראיונות עם הקורבנות, ההורים והחברים. המקרה הקשה ביותר היה התאבדותו של דוד-אל מזרחי בעקבות התעללות ממושכת וקשה – כולל ברשת החברתית. תוכנית קשה מאד וכואבת – הדנה בדיוק בבעייה שאנחנו ב"עתיד בטוח", פועלים לפתור, ובעיקר למנוע. קול חזק בתוכנית הוא קולו של הנוער – בעיקר זכור לי הנער המדבר על יכולת ההשפעה של הילדים עצמם על בני גילם. זהו חלק מהאסטרטגיה שלנו בתוכנית "מנהיגות צעירה": לתת במה ומקום ליכולת ההשפעה של בני הנוער על בני גילם כשגרירים מחוללי שינוי חברתי.

קרא עוד

 

 

 

אירוע בבית משפחת ארנסון במוצאי שבת ה-27 לאוגוסט 2011event2

על כר הדשא אשר בביתם של שרה ואבי ארונסון התכנסו אמש חברי עמותת "עתיד בטוח", אוהדים, תומכים ופעילים כדי לחבור יחד ולהביע הערכה רבה למייסדי העמותה ולפעיליה. בין מייסדי העמותה ועמוד התווך של הרקע המשפטי ליסודה הוא עו"ד עמיהוד בן פורת. עו"ד בן פורת אשר מחלים ממחלה לא קלה, לא ויתר וכיבד בנוכחותו את האירוע וזכה לפרס הוקרה ודברי הערכה רבים בקרב כל הנוכחים.

קרא עוד

 

 

 

ראיון עם דוד עברי – יו"ר הכבוד של עמותת "עתיד בטוח"

ivriאלוף (מיל) דוד עברי – יו"ר הכבוד של עמותת "עתיד בטוח""האלימות היא כרסום יסוד הדמוקרטיה"- קרא ראש הממשלה המנוח יצחק רבין, טרם הירצחו. מאז חלפו השנים והאלימות פשתה בקרב מחננו. כיום היא מכרסמת כל חלקה טובה בבסיס הערכים בחברה הישראלית. מה שהיה מובן מאליו בתקופת נעורינו שהאינטרס האישי אינו קודם לאינטרס הכללי, השתנה ללא הכר והיום הפרט הוא מרכז ההוויה. בעבר, מי שלא הלך בתלם של נתינה, התנדבות והגשמת היעדים החברתיים והלאומיים – היה יוצא הדופן בחברה…

לראיון המלא

 

 

 

 

הכר את החבר

avraham

אברהם חמו, ממייסדי 'עתיד בטוח', ראש תוכנית מנהיגות צעירה, אדם שתחום המניעה זורם בעורקיו, בראיון מיוחד, בגובה העיניים, עם פתיחת שנת הלימודים תשע"א. "יש לנו נוער טוב, שיודע להתמודד עם בעיות בצורה בוגרת והייתי סומך ידיי עליהם ומעביר אליהם את שרביט הובלת הקהילה."

לראיון המלא

 

 

 

כותבים על זה…

zeev

זאב ליכטנזון, בעלים ומנכ"ל פרסום ליכטנזון, חבר בעמותת 'עתיד בטוח' נאות לשתף אותנו בפרי עטו כשנגמרות המילים – המחשבות יתומות. "… אם ילידי הרשת היו כל כך שמחים בחלקם ובהתחלקותם, הרי שהיו צריכים להיות נציגי הדור המאושר בהיסטוריה האנושית ולא כך. כשצריך בקבוק אלכוהולי בשביל למחוק את מה שנאלמו ממנו המילים – זה אומר (או מסמן-מצייר-מאייקן), כי המהפיכה הזו … זורמת לצד הלא נכון של החיים."

למאמר הדעה המלא

 

 

 

 

 

 

 

נאומה של הגב' מירה פרידמן חמו בכנס השנתי (28.05.2010)

miraמאת: מירה פרידמן חמו, יו"ר עמותת עתיד בטוח

יש לנו אלטרנטיבות, יש לנו היכולת להשפיע, למנוע, לעודד צמיחה בריאה  של ילדים – לא אחרי שזה קורה – כשהם כבר קורבנות לאלימות, שיורדים לשולי החברה, אלא עכשיו – ברגע זה, בעוד מועד…

קרא עוד