השבוע הלאומי לגלישה בטוחה 2018

מקבץ של פעילויות לקראת שבוע האנטרנט הבטוח ופרוייקט האמצע בנבחרות מנהיגות הצעירה של עתיד בטוח ברחבי הארץ:

1. בית ספר שבח- מופת תל אביב
תלמידים בגילאי חט"ב של נבחרת המנהיגות הצעירה בבית הספר שבח מופת,  הפיקו במסגרת פרויקט אמצע סרטון בנושא זוגיות והשיימינג ברשת.

תיכון "שבח- מופת" בתל -אביב, הינו בית ספר הקולט את העלייה מברה"מ לשעבר, ופעיל עם "עתיד בטוח" זו השנה הרביעית.

נציגות הנבחרת הציגו את הסרטון בפני הקהל הרחב במסגרת כנס תובנט-2018 של עמותת "תובנות" בה קיבלנו יחידה העוסקת בבני הנוער כשגרירים למניעת אלימות ברשתות החברתיות.

תודה לניסים כהן על הצגת היחידה.

מנחת הנבחרת: ליהיא צ'פל.

 

 

2. מיזם 'לומדים אחרת', פתח תקווה, הוד השרון וטייבה

בשבוע האנטרנט הבטוח התקיים אירוע עירוני בשיתוף עיריית הוד השרון ו3 נבחרות המנהיגות הצעירה של עתיד בטוח וחברת "לומדים אחרת"- מיזם חינוכי של מולטימדיה -סרטונים -העוסקים בבריונות ברשתות החברתיות.

יישר כוח לכל העושים במלאכה ולמנחי ערי הפיילוט השנה מפתח תקווה, הוד השרון וטייבה ובהצלחה בפעילות העיבוד והובלתה בידי המנהיגים הצעירים בשכבה ח' כולה.

סרטון הוד השרון-לכנס עתיד בטוח פברואר 2018

בשבוע שעבר, יום ב' 12.02 התקיים אירוע עירוני בשיתוף עיריית הוד השרון ו3 נבחרות המנהיגות הצעירה של עתיד בטוח וחברת "לומדים אחרת"- מיזם חינוכי של מולטימדיה -סרטונים -העוסקים בבריונות ברשתות החברתיות.יישר כוח לכל העושים במלאכה ולמנחי ערי הפיילוט השנה מפתח תקווה, הוד השרון וטייבה ובהצלחה בפעילות העיבוד והובלתה בידי המנהיגים הצעירים בשכבה ח' כולה.

Posted by ‎עתיד בטוח למניעת אלימות ילדים ונוער‎ on Monday, February 19, 2018

 

 

3. בית ספר ראשונים הוד השרון

לכבוד שבוע האנטרנט הבטוח נבחרת חט"ב הראשונים של הוד השרון הרימו הכפפה וצלמו סרטון הזדהות עם הנער מנתניה שהוכה בשבוע שעבר ע"י 30 תלמידים.

כבוד על המחווה, מנחה סיבון חביב

חט"ב הראשונים של הוד השרון- עתיד בטוח

נבחרת חט"ב הראשונים של הוד השרון הרימו הכפפה וצלמו סרטון הזדהות עם הנער מנתניה שהוכה בשבוע שעבר ע"י 30 תלמידים.כל הכבוד למנחה shivon haviv רכז: מתן לנגנטל

Posted by ‎עתיד בטוח למניעת אלימות ילדים ונוער‎ on Sunday, February 18, 2018

 

 

4. בית ספר דוד ילין, תל אביב

תלמידי כיתות ה'-ו' בבית הספר דוד ילין, בהנחיתו של אוהד רונן פתחו את אינסטגרם לעתיד בטוח, העמוד ינוהל על ידי התלמידים ומטרתו להגביר את המודעות לבטיחות באנטרנט.

 

 

5. ביה"ס אלסאלאם-טייבה

בהנחיתו של דימה עומר הקימה קבוצת המנהיגות  דף פייסבוק שבאחריות התלמידים לנהל ולעדכון בו תכנים הקשורים למנהיגות נוער ובני נוער כשגרירים למניעת אלימות
בכל שבוע מנהיג/ה אחר/ת מעלים תוכן, ומציג/ה במפגש במטרה להעלות את מס' העוקבים בדף.