הכשרת מנחים – תש"ף

הכשרת המנחים " הארצית של תוכנית מנהיגות צעירה לעתיד בטוח" התקיימה גם השנה במספר ימים מרוכזים – (6-7/10, 22/10) לפני החזרה של הסטודנטים לשנת הלימודים האקדמית.

מטרתה של ההכשרה, שהועברה לכ-40 מנחים חדשים יהודים וערבים, היתה להקנות כלים ומיומנויות שבעזרתם יוכלו המנחים לקדם בבתי הספר מנהיגות צעירה ל"עתיד בטוח", חופשי מאלימות.

תודה למכללת לוינסקי על האירוח , וליו"ר תא"ל במיל. עזריאל נבו, יו"ר עתיד בטוח.

מציטוטי המשתתפים:

ענבל פויכטונגר: "הבאתם אנשים מאוד מקצועיים ומאוד מעניינים. הכל היה עשוי טוב מאוד ומונגש היטב, ברמת התכנים והמידע וברמת השיח וההעברה. גם התנאים הפיזיים, פינת הקפה, הכיתה המרווחת והממוזגת. דבר נוסף וחשוב הוא האווירה שיצרתם, הרגשתי שיש חשיבות בבניה של קבוצת המנחים וזה עבד מצוין ונתן תחושה טובה ורצון להשתייך ולהשתתף."

אילת נזרי: "היה מדהים חוויתי מעצים ומעשיר באמת! למרות שהייתי יום אחד למדתי המון  מהמקצועיות של מעבירי התכנים. לא הייתי משנה כלום".

רותם שמידט רכזת שנה שלישית בתוכנית: "אני שנה שלישית בימי ההכשרה, מתחושתי יש כאן את הקבוצה הכי רצינית שפגשתי ואתם במלגה הכי שווה שיש. אני  חשה שאתם יוצאים בתחושת התרוממות: תחלמו  ותעשו בגדול, כך שנעמוד בטקס הסיום ונגיד שאחרי שנה נתנו את כל מה שיכולנו".

"הייתי ממשיכה ומשמרת את התחושה של נבחרת , תחושה של הערכה ושליחות שהמרצים העבירו, תחושה של רצינות וביטחון של הצוות המנהל, תחושה של מגוייסות ומסירות של הצוות המנהל."