אירוע אצל ארנסון – שרה גוטר-דוידזון

אירוע בבית משפחת ארנסון במוצאי שבת ה-27 לאוגוסט 2011


event2על כר הדשא אשר בביתם של שרה ואבי ארונסון התכנסו אמש חברי עמותת "עתיד בטוח", אוהדים, תומכים ופעילים כדי לחבור יחד ולהביע הערכה רבה למייסדי העמותה ולפעיליה.

בין מייסדי העמותה ועמוד התווך של הרקע המשפטי ליסודה הוא עו"ד עמיהוד בן פורת. עו"ד בן פורת אשר מחלים ממחלה לא קלה, לא ויתר וכיבד בנוכחותו את האירוע וזכה לפרס הוקרה ודברי הערכה רבים בקרב כל הנוכחים.

יו"ר הכבוד של העמותה אלוף (במיל) דוד עברי בירך את הנוכחים והבהיר כי חיבורו לעמותה זו נובע בעיקר מההכרה כי יש לטפל בחוליי החברה מן השורש – במניעה לפני הפשיעה. אלוף (מיל) דוד עברי הביע הערכה רבה לחברי העמותה אשר מקדישים זמן רב, מחשבה ופעילות בהתנדבות מלאה.

arensonיו"ר העמותה מירה פרידמן-חמו בירכה את הנוכחים, הודתה בחום רב למארחים אבי ושרה ארנסון על קבלת הפנים החמה והאוהבת ודיווחה לנוכחים על התוצאות המצוינות של שלוש וחצי שנות פעילות של העמותה במגדל העמק אשר זכו למחמאות וציוני שבח מראש העיר מגדל העמק ופרנסיה.

מר אברהם חמו מנהל פרויקט "מנהיגות צעירה" סיפר לנוכחים על פרויקט הדגל של "עתיד בטוח" – ה"מנהיגות הצעירה" אשר מתקיים כיום כבר ב-50 קבוצות של מנהיגות בהנחיית סטודנטים מצוינים ורכזות שעושות עבודה יעילה – התוצאות ניכרות בשטח – ועוד ידינו נטויה!

נשמע דברם של הרכזים והמדריכים וצוינו לשבח וביניהם אסרה עאמר סטודנטית באוניברסיטת תל אביב אשר מנחה קבוצה "מנהיגות צעירה" בכפר קאסם ומגיעה עימם לפעילות מבורכת.

פרקי נגינה בכינור הושמעו ע"י אדי קוטלר בן ה-15 תלמיד ביה"ס "תלמה ילין", אשר אף בו פועלת בהצלחה רבה זו השעה הרביעית קבוצת "מנהיגות צעירה" אשר מעודדת את התלמידים ברוכי הכישרונות של בית בספר לעסוק בפעילות קהילתית.

את הערב הנחתה בחן רב מיכל בן ארי שמלווה את "עתיד בטוח" זמן רב ויחד עם חברותיה המנחות והמנהלת האדמיניסטרטיבית של העמותה – דפנה – מכניסות רוח צעירה, רעננה והרבה יופי לפעילות העמותה.

הכיבוד – טעים במיוחד – הוכן כולו ע"י המארחת שרה ארנסון אשר גם פתחה את האירוע בדברים חמים על עמותת "עתיד בטוח" ובדברי תודה לאורחים. ההגשה – נעשתה ע"י נכדות המשפחה.

אירוע למופת – מי ייתן וילמדו רבים הן מהצניעות, הן מאווירת העשייה וההתנדבות והן מהסיפוק הרב שההתנדבות הזו גורמת לכל הקהל הרב שהיה שם.
sara

כתבה: שרה גוטר-דודזון